سخن روز : دلهايتان را از دنيا بيرون كنيد , قبل از اينكه آنها را از بدنتان بيرون كنند!

معرفـی وب سایت گرافیک

از جستجو خسته شده اید؟دنبال ابزار گرافیک میگردید؟بلد نیستید از فتوشاپ استفاده کنید و به دنبال اموزش هستید؟برگ گراف پیشنهاد ما به شماست،فقط کافیه روی دکمه ورود کلیک کنید،به همین سادگی;;).

انواع نوار نقاله مصرفي

در كشورهاي مختلف نوارنقاله در بخش هاي صنعتي ، بسته بندي و مونتاژ مورد استفاده قرار مي گيرد . عمده وظيفه نوار نقاله جابه جايي از يك مكان به مكان ديگر مي باشد . با توجه به شرايط و نوع اجسام قابل جابجايي ، نوارنقاله مي تواند به صورت افقي و يا شيب دار منتقل شود .از ديگر نام هايي كه نوار نقاله با آن شناخته مي شود كانواير مي باشد

انواع نوار نقاله

نوار نقاله را مي توان در طول هاي مختلف و در ابعاد استاندارد 50-60-80-100-120 تهيه كرد. در حالت كلي نوار نقاله ها در دو نوع نوار نقاله ثابت و نوار نقاله متحرك هستند

 

 

نوار نقاله زنجيري 

نوارنقاله زنجيري با داشتن قطعات انعطاف پذير، مي تواند با توجه به نياز و فضاي مود استفاده به اشكال مختلف طراحي و ساخته شود.
اساس كاركرد آن زنجير و پره هايي است كه مي تواند وسايل را به انتهاي دستگاه منتقل كند.

 

نوار نقاله روليكي

براي انتقال وسايل سنگين از نوارنقاله روليكي يا كانواير روليكي استفاده مي شود. اين دستگاه از روليك هاي تو خالي تشكيل شده است كه تعداد روليك ها به طول نوار نقاله  بستگي دارد. محصولات بر روي روليك ها قرار داده مي شوند و با حركت رول ها جابجايي صورت مي گيرد.

 

نوار نقاله دستچين

از نوارنقاله دستچين در مواقعي استفاده مي شود كه محصول ضمن حركت، فرآيند ديگري مانند حك تاريخ، جدا سازي و پاك سازي و يا اضافه شدن محصولي ديگر به محصول فعلي صورت گيرد. اين كانواير مانند سيني متحركي است كه كاربر كالا را بازبيني، و پردازش مد نظر را اعمال مي كند.

 

نوار نقاله بارگيري

نوار نقاله بارگيري در دو نوع ثابت و متحرك به كمك چرخ ساخته مي شود و با توجه به شرايط محل، نحوه بارگيري و زاويه بار زدن مراحل طراحي آن صورت مي پذيرد. با اتصال كانواير بارگيري به انتهاي خط توليد ضمن بي نيازي از دستگاه ليفتراك، مي توان هزينه هاي اين بخش را كاهش محسوسي داد.

خريد نوار نقاله,فروش نوارنقاله,قيمت نوارنقاله,تسمه نقاله,روليك,نوارنقاله زرين, نوارنقاله دنا

  • تاریخ ارسال : شنبه 02 شهريور 1398 , ۰۷:۳۱
  • نظرات : 0