سخن روز : دلهايتان را از دنيا بيرون كنيد , قبل از اينكه آنها را از بدنتان بيرون كنند!

معرفـی وب سایت گرافیک

از جستجو خسته شده اید؟دنبال ابزار گرافیک میگردید؟بلد نیستید از فتوشاپ استفاده کنید و به دنبال اموزش هستید؟برگ گراف پیشنهاد ما به شماست،فقط کافیه روی دکمه ورود کلیک کنید،به همین سادگی;;).

روش صحيح نصب و جا زدن بلبرينگ

بلبرينگ ها از قطعات پر مصرفي هستند كه در انواع دستگاه ها چه صنعتي چه دستگاهاي مورده استفاده در روز مره استفاده مي شوند و از دقت بالايي برخوردار هستند ، براي استفاده از  بلبرينگ  در حداكثر كارايي اين قطعه بايد از ساختار و طراحي مناسبي برخوردار باشد كه با خصوصيات اجزاي كه با آنها در ارتباط هستند كاملا هماهنگ باشد.

بعد از طراحي مناسب بلبرينگ ، روانكاري مناسب و صحيح ، سوار و پياده كرده اصولي بلبرينگ ، نشت بندي و نگهداري بلبرينگ از اهميت بسيار بالايي برخوردار مي باشد كه در طول عمر بلبرينگ بسيار موثر است  .

تحقيقات انجام شده در زمينه ميزان خرابي انواع بلبرينگ نشان دهنده اين موضوع است كه بيش از 16 در صد خرابي هاي زودرس در انواع بلبرينگ و رولبرينگ به دليل عدم رعايت انطباقات و استفاده از روش هاي نادرست نصب مي باشد.

در هنگام جا زدن و نصب بلبرينگ ها رعايت نظافت در هنگام جا زدن بلبرينگ بسيار هائز اهميت مي باشد همچنين  بلبرينگ  و رولبرينگ ها كه با عنوان ياتاقان نيز شناخته مي شوند قطعاتي بسيار دقيق هستند كه در هنگام نصب آنها بايد از ابزار مناسب و روش هاي صحيح استفاده نمود.

 

ابزار هاي جا زدن بلبرينگ و رولبرينگ

بسته به نوع و سايز انواع بلبرينگ و رولبرينگ  روش ها و ابزارهايي كه براي جازدن و درآوردن صحيح آن استفاده مي شود در سه گروه زير تقسيم مي گردد:

1. مكانيكي (يا روش سرد)

2. هيدروليكي

3. گرمايي

  انتخاب روش نصب مناسب به ما كمك مي كند تا طول عمر سرويس بيرينگ را افزايش و متعاقبا هزينه هاي منتج از خرابي زودرس بيرينگ ها كه بخودي خود پتانسيل صدمات بزرگتر هستند را كاهش دهيم.

 

جهت هرگونه استعلام  خريد و قيمت بلبرينگ و رولبرينگ  و همچنين مشاوره مي توانيد با گروه بازرگاني نيك صدرا صنعت تماس حاصل فرماييد.

 

استعلام قيمت بلبرينگ و رولبرينگ  , رولبرينگ , ياتاقان , خريد ياتاقان , فروش بلبرينگ و رولبرينگ , بلبرينگ ,بلبرينگ صنعتي 

  • تاریخ ارسال : شنبه 02 شهريور 1398 , ۰۷:۳۱
  • نظرات : 0